8674 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8674 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 27 |
| Length | 313cm / 123inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |
Select the slabs:
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48